Wyszarpane zwycięstwo!

W II Kolejce "B" Klasy nasza drużyna podejmowała na własnym boisku Górnik Grabownica.

Już przed meczem wiedzieliśmy że nie będzie to łatwe spotkanie, Górnik w pierwszej kolejce poniósł porażkę 1:3 z drużyną LKS Hłudno, więc podobnie jak Sokół chcieli zdobyć swoje pierwsze 3 punkty.

Pierwsza połowa spotkania polegała głównie na walce o piłkę, od czasu do czasu obie drużyny miały dogodne sytuacje na strzelenie bramki ale zawsze brakowało wykończenia.

Druga połowa wydawać się może że była bardziej zdominowana przez zespół Górnika, to oni po bardzo głupich błędach naszej obrony mieli 3 stuprocentowe sytuacje na strzelenie bramki, ale znakomitymi interwencjami popisał się nasz nowy bramkarz Mateusz Hebda.

Jak widać nie liczy się kto stwory sobie więcej sytuacji tylko to kto je lepiej wykorzysta, i w 77 minucie spotkania wychodzimy na prowadzenie, z rzutu wolnego uderzał Krowiak lecz bramkarz Górnika sparował piłkę przed siebie gdzie wbiegał Kędra który ze spokojem zdobywa swoją drugą bramkę w sezonie.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Dziękujemy zawodnika za walkę i życzymy powodzenia w następnym spotkanie gdzie Sokół będzie podejmował Victorię Niebocko.